پروین: بهترین گل‌ها را من و حمید زدیم

پنجشنبه 27 آبان 1395 03:21 ق.ظ

 

بهترین گل‌ها را من و حمید زدیم

 • بهترین گل‌ها را من و حمید زدیم

  زمین بازی برای هر 2 تیم بد است و قبلا هم کره جنوبی در این زمین بازی کرده است؛ ضمناً بچه‌های ما در این زمین‌ها زیاد بازی کرده‌اند و هنوز هم خیلی از زمین‌های فوتبال ما خراب است.

  علی پروین، مهم‌ترین فوتبالیست دهه 50  فوتبال ما، حضور در 3 بازی برابر سوریه به عنوان بازیکن و 2 بازی به عنوان سرمربی را در کارنامه دارد.

  به گزارش "ورزش سه"، علی پروین گفت: «سوریه تیم پر قدرتی از نظر بدنی است و تیم دهه 70 آنها قوی‌تر از امروز بود، یک وقتی بود که آنها تیم خیلی خوبی داشتند اگرچه ما برابر سوریه چند بار برنده شدیم و یک بار هم گل برد را من زدم؛ ولی اذیتمان می‌کردند.»

  علی پروین تیم سوریه سال 1372 را سخت‌ترین تیم آن دوران سوریه دانست و گفت: «بهترین تیم سوریه مربوط به همان سال بود که ما در دمشق تا دقیقه 90 از آنها جلو بودیم اما چون صعودمان قطعی بود، بازی را اداره کردیم و با یک تساوی 1-1 صعود کردیم.»

  پروین گل خودش  به سوریه قبل از انقلاب و گل حمید درخشان در دمشق را که در زمان حضور پروین روی نیمکت سوریه به ثمر رسید را بهترین گل‌های بازی بین ایران و سوریه می‌داند.

  پروین درباره زمین بد بازی هم می‌گوید: «زمین بازی برای هر 2 تیم بد است و قبلا هم کره جنوبی در این زمین بازی کرده است؛ ضمناً بچه‌های ما در این زمین‌ها زیاد بازی کرده‌اند و هنوز هم خیلی از زمین‌های فوتبال ما خراب است.»


برچسب ها: پروین: ، بهترین ، گل‌ها ، را ، من ، و ، حمید ،
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic